Zapach na jesień

Wybierz perfumy na jesień – najnowsze premiery zapachowe

Sezon jesienny to nie tylko nowości w modzie, zupełnie nowe trendy, ale również cała masa nowości na półkach drogeryjnych i w perfumeriach. Twórcy doskonale wiedzą bowiem o tym, że o tej porze roku kobiety szukają przytulności w zapachach. Na jakiś czas porzucają lekkie cytrusowe zapachy, żegnają się z kwiatowym aromatami, które tak przyjemnie nosi się wiosną i latem. Świat jesiennych i zimowych zapachów jest zupełnie inny.

Perfumy na jesień

Jesień pachnie czymś rozgrzewającym i przytulnym. To właśnie o tej porze roku mnóstwo kobiet decyduje się na nowy zapach z nutami przypraw, ambry, kadzidła, wanilii, na zapachy bardziej ciężkie, często nawet orientalne. Tego typu perfumy bywają niezwykle męczące w gorące dni, u wielu kobiet wywołują nawet czasami ból głowy. Gdy jednak temperatury zaczynają spadać, wszystkie te aromaty zupełnie inaczej wpływają na samopoczucie. Otulają i dosłownie dopuszczają zmysły, rozgrzewają i wprowadzają w nastrój relaksu. Warto znaleźć zatem dla siebie nowy zapach na jesień. Na perfumeryjnych półkach można sięgać po klasyki, chociażby takie jak Hypnose Lancome, który jest wyjątkowo jesiennym aromatem. Można też spróbować znaleźć coś wśród gorących nowości.

Modne perfumy na jesień i gorące nowości

Co chwilę swoją premierę mają zupełnie nowe zapachy perfum albo nowe edycje już dobrze znanych Klasyków. Twórcy w ten sposób nawiązują do zapachów, które odniosły komercyjny sukces i zostały świetnie przyjęty przez konsumentki. W ten sposób niedawno na rynku pojawiła się nowa edycja perfum Si od Armaniego, która będzie wręcz idealna na pochmurne i zimne jesienne dni. Ognisty czerwony flakon sugeruje, że w środku znajduje się aromat, który rozgrzeje i wzburzy krew. Popularny duet projektantów Dolce&Gabbana również co chwilę cieszy wierne klientki nowymi zapachami. Teraz reklamowany jest nowy-stary zapach The One. Z pewnością znajdzie swoje zwolenniczki.

Zupełnie nowe zapachy

W perfumeriach pojawiają się też zupełnie nowe zapachy, które nie są kojarzone z perfumami już dostępnymi na rynku. Jakiś czas temu w Polsce swoją gorącą premierę miała marka prosto z Londynu czyli Jo Malone. To wody kolońskie dla kobiet, które pachną wyjątkowo świeżo, zaskakując niebanalnymi połączeniami aromatów. Proste flakony staną się piękną ozdobą damskiej toaletki. Jak zwykle nie próżnują również perfumiarze marki Calvin Klein. Dla kobiet pamiętających jeszcze jak ogromny sukces na rynku perfumiarskim odniósł zapach Euphoria, które reklamowała przepiękna modelka Natalia Vodianova, dobra informacja jest taka, że marka przygotowała nowy zapach. Prosta butelka zapachu Woman z pewnością zachwyci nie tylko oczy, ale swoją zawartością wprawi nozdrza w prawdziwą ekstazę. Podczas wyboru nowych perfum warto pamiętać jeszcze o jednym. Chociaż jesień kojarzy się z bardziej przytulnymi i ciepłymi zapachami, tak naprawdę należy kierować się tylko i wyłącznie swoimi własnymi upodobaniami. Jeżeli jest się wiernym lekkim kwiatowym zapachom, niech otulają nas one jesienią i zimą. W końcu zwyczajnie musi nam podobać się to, czym pachniemy.