prezent dla dziecka

Wybieramy prezent na Dzień Dziecka

1 czerwca to dzień, na który ze zniecierpliwieniem czeka każde dziecko – to w końcu jego święto! Nie może więc zabraknąć specjalnych atrakcji oraz prezentów, które są najlepszym zwieńczeniem Dnia Dziecka. Podpowiadamy, jaki prezent będzie odpowiedni z tej okazji.

Plenerowa rozrywka

Jeśli tylko pogoda dopisze, warto zorganizować dla dziecka atrakcje w plenerze. Może to być rodzinny piknik, na który możemy zaprosić również przyjaciół z dziećmi. Dla maluchów możemy zorganizować różne konkursy z nagrodami lub, jeśli nasz budżet na to pozwoli, zaprosić clowna z prawdziwego zdarzenia. Nie żałujmy dzieciom ich ulubionych deserów i napojów, a  także pozwólmy im decydować o przebiegu zabaw. Tego dnia niech poczują się całkowicie beztrosko i wyjątkowo.

Seans filmowy

Z okazji Dnia Dziecka w wiele kin organizuje specjalne seanse z filmami animowanymi dla dzieci. Warto skorzystać z takiej oferty i zabrać malucha do kina, gdzie w gronie rówieśników będzie mógł oberzejeć ulubione bajki podjadając przy tym pachnący popcorn. Jeśli nie mamy możliwości zabrania dziecka do kina, czemu nie zorganizować seansu we własnym domu? Możemy przecież kupić zestaw filmów animowanych dla dzieci na DVD i 1 czerwca zamienić nasz salon w prawdziwą salę kinową. Dla dziecka będzie to równie atrakcyjna rozrywka co wyjście do kina z tą dodatkową zaletą, że daną bajkę będzie ono mogło odtworzyć z płyty w każdym momencie.

Wypad do aquaparku

Chyba każde dziecko uwielbia tę formę rozrywki. Aquapark to doskonała atrakcja dla maluchów w każdym wieku, nawet dla starszaków. Zjeżdżalnie, rury, sztuczna rzeka, grzyby wodne i wiele innych rozrywek dostępnych jest niemal w każdym parku wodnym. Wypad do aquaparku to zwykle kilka godzin intensywnej zabawy, w przerwach której można odpocząć w kawiarenkach znajdujących się na terenie obiektu. Jeszcze większą frajdę sprawimy dziecku, jeśli wybierzemy się z nim do aquaparku całą rodziną bez wyjątku.

Jaki prezent na Dzień Dziecka

Jeśli nie jesteśmy w stanie zorganizować wyżej zaproponowanych atrakcji, pozostaje nam wybór wyjątkowego prezentu na Dzień Dziecka. Ten powinien być dopasowany nie tylko do wieku, ale również do zaintesowań malucha. Istnieje jednak grupa prezentów, które co roku cieszą się ogromną popularnością, jeśli chodzi o wybór podarunku z okazji Dnia Dziecka. Sa to na przykład sprzęty i akcesoria sportowe, jak hulajnoga, deskorolka, rolki czy nawet rower. W zależności od tego, który sprzęt wybierzemy, będziemy musieli na niego przeznaczyć od 200 do 800zł. 

Kolejną grupą prezentów są wszelkiego rodzaju klocki i puzzle. Te najczęściej wybierane są dla młodszych dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Dobrej jakości klocki to wydatek rzędu 50-100zł.

Starsze dzieci na pewno wpadną w zachwyt, gdy na Dzień Dziecka dostaną zdalnie sterowane pojazdy czy nawet drona. Ten ostatni jest prawdziwym hitem prezentowym od kilku lat. 

Jeśli posiadamy więcej dzieci i są one w wieku, w którym z powodzeniem mogą się wspólnie bawić, idalnym prezentem będą gry karciane, planszowe i logiczne. 

Jeśli chwilowo zabrakło nam środków na zakup prezentu na Dzień Dziecka, wyjściem z tej sytuacji może być wzięcie pożyczki online w niewielkiej kwocie, której brakuje nam do sfinansowania zakupu. Pożyczkę oddamy zaraz po wypłacie, a radość dziecka z niespodzianki będzie trwała bardzo długo.

 

W Dniu Dziecka sprawmy, by nasza pociecha czuła się wyjątkowo, a 1 czerca był dla niej dniem, który będzie ona wspominać z wypiekami na twarzy jeszcze przez wiele kolejnych dni, a nawet tygodni.