Walentynki we Wrocławiu – oto propozycje miejsc, do których tego dnia warto zabrać drugą połówkę

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki. Jest to dzień, który trzeba spędzić z ukochaną osobą. Warto, więc dobrze go zaplanować, tak by cieszyć się jego atrakcjami. Najważniejsze, by pamiętać, że randka ma być romantyczna – a nie nudna i sztampowa! Przyjęło się, że Walentynki to kwiaty i kolacje w drogich restauracjach. Ale to nudne i oklepane. To rozwiązanie, które już od dawna nie zachwyca. Oto kilka pomysłów na ciekaw Walentynki!

Gokarty

Walentynki we Wrocławiu można spędzić w sposób nietypowy. Ciekawą opcją może być wspólna zabawa na torze gokartowym. Czy jest coś, co lepiej rozwija namiętność niż odrobina rywalizacji? To ciekawe zajęcie, które budzi ogromne emocje. Prędkość wyzwala radość, która zostanie z wami na dłużej. To dobre miejsce nawet na pierwszą randkę. Tor kartingowy znajduje się między innymi na ul. Buforowej, czy Al. Śląska.

Strzelnica

Atrakcje na Walentynki to nie tylko spacery po Rynku. Można zaryzykować i wybrać się z drugą połówką na strzelnicę. To świetny pomysł! To niezwykła forma relaksu, która na pewno zapadnie wam w pamięć. Wiele kobiet czuje się bardzo pewnie na strzelnicy. To szansa żeby uwolnić swoją wewnętrzną złość i wyładować ją w bezpiecznym kierunku. Przeżywanie takich emocji zbliża do siebie ludzi. Strzelnicę możemy znaleźć przy ul. Sztabowej 32, pl. Orląt Lwowskich 20b czy ul. Kwidzyńska 4.

 

Park trampolin

Dużo ruchu i wspólna zabawa, czy można chcieć czegoś więcej? Walentynki polegają właśnie na wspólnym spędzaniu czasu i celebrowaniu własnego uczucia. Park trampolin to dobre miejsce na spędzenie tego święta. Aktywna randka zapewnia dreszczyk emocji i element rywalizacji. To świetna okazja by poczuć się jak beztroskie dziecko, skupić na zabawie… a może nawiązać też kontakt fizyczny. Taka aktywność to świetna okazja do lepszego poznania siebie nawzajem.

 

Aquapark

To propozycja dla par, które się siebie nie wstydzą – więc nie bardzo nadaje się na pierwszą randkę, ale na Walentynki już jak najbardziej. Wspólne wyjście na basen to aktywna forma wypoczynku, która równocześnie jest bardzo pobudzająca. Bardzo dobrze działa na wyobraźnię i równocześnie odpręża. To wspaniała forma relaksu, która przez wielu jest niedoceniania. Warto też odwiedzić koedukacyjną saunę.

Zoo

To bardziej klasyczne miejsce na randkę. Jest ono bardzo ważną atrakcją Wrocławia. Nadaje się ono dla spokojnych par, które nie lubią szaleństw albo nie mają na nie ochoty. Ostatecznie, na Walentynkową randkę w zoo, można zabrać nawet… własne dzieci. W końcu małżeństwa też mają prawo do świętowania Walentynek! W ogrodzie zoologicznym można spędzić długie godziny podziwiając zwierzęta, spacerując i zaostrzając swój apetyt.

A później deser

Każdą walentynkową atrakcję warto zakończyć pysznym deserem. Dobrym pomysłem jest walentynkowy pączek z dziurką w Bite a Donut. To najlepsza pączkarnia we Wrocławiu. Z całą pewnością, przygotuje specjalną ofertę na Święto Zakochanych. Pączki w różnych smakach będą ukoronowaniem tego dnia.

Polub Bite a Donut na FB: https://www.facebook.com/biteadonut/ i bądź na bieżąco z nowościami w ofercie!

Bite a Donut ma w swojej ofercie mnóstwo pączków w niezwykłych odsłonach – Raffaelo, Kinder, Nutella i wiele innych. Takie pyszności będą pięknie pasowały do romantycznych zdjęć z najlepszej randki w życiu.