Sylwester marzeń – gdzie się wybrać na świętowanie?

Choć wymarzony sylwester może mieć dla każdego zupełnie inne znaczenie, to jednak już samo słowo „marzenia” prowokuje do tego, aby ponieść się fantazji i nie ograniczać się zarówno pod względem miejsca, jak i ceny. Gdzie w takim razie wybrać się na sylwestrowe świętowanie w oczekiwaniu na Nowy Rok?

Tam, gdzie założysz suknię balową

Rzadko zdarzają się takie sytuacje, a czasem w ogóle przez całe życie, ponieważ zabawa sylwestrowa odbywa się w miejscu, gdzie w zupełności wystarczy nam mała czarna lub srebrna kreacja i wystrzałowa fryzura. Sylwestry w lokalach są w corocznej ofercie karnawałowej i możemy je spędzić w gronie bliższych i dalszych znajomych. Natomiast Twój sylwester marzeń odbędzie się w naprawdę luksusowym lokalu, gdzie dress code dopuszcza tylko elegancką suknię balową. Nie wchodzą więc tutaj w rachubę skromne sukienki do kolan lub mini, a jedynie długa suknia, w której będziesz czuć się jak prawdziwa dama. Oczywiście również cała otoczka tej ekskluzywnej gali będzie iście królewska począwszy od menu, a kończąc na orkiestrze. Na taką okazję warto nawet wziąć mini pożyczki – w końcu może to jedyna taka okazja. 

Z ekskluzywnym drinkiem na gorącej plaży 

Nikt nie powiedział, że sylwester marzeń musi odbyć się na sali, a Ty musisz mieć na sobie elegancką suknię. Równie dobrze Twój sylwester marzeń może odbyć się na tropikalnej wyspie wśród egzotycznych zapachów, widoków i dźwięków. Tutaj unikniesz tłumów i szalonej zabawy, ale zyskasz inne, intensywne i zupełnie nowe wrażenia, które zapewne w pamięci pozostaną do końca życia. Możesz zdecydować się zarówno na podróż w takie miejsca jak Malediwy lub nieco ograniczyć koszty i wybrać się na Tropikalną Wyspę w okolicach Berlina. W jednym i drugim przypadku masz gwarancję tropikalnej temperatury, czystych plaż i cudownej wody z egzotycznym drinkiem w ręku. Może to jest właśnie Twój sylwester marzeń? Nowy Rok zbliża się dużymi krokami – sięgnij po zaskórniaki lub weź mini pożyczki! 

Wśród gwiazd, które zazwyczaj oglądasz z telewizji 

Corocznie odbywa się zabawa sylwestrowa w wybranym mieście, np. w górskich lub nadmorskich miejscowościach. Przyciąga ona ogromne tłumy ludzi, którzy nie tylko chcą przywitać Nowy Rok pod gwiaździstym niebem, ale również spotkać i usłyszeć największe gwiazdy estrady. Takie koncerty to również niezwykłe przeżycie – dla wielu idealny sposób na spędzenie zabawy sylwestrowej. Nie zapomnij już wcześniej zarezerwować miejsca w hotelu, najlepiej z basenem, aby jeszcze następnego dnia po całonocnej, hucznej imprezie, zrelaksować się w aromatycznej kąpieli połączonej z terapeutycznymi masażami. 

W luksusowym lokalu, na tropikalnej wyspie, wśród gwiazd estrady? A może Twój wymarzony sylwester powinien odbyć się jeszcze w zupełnie innym miejscu? Warto choć raz dogonić marzenia i zafundować sobie witanie Nowego Roku w wyjątkowy sposób – byle nie za często – bo w końcu spowszednieją i przestaną być marzeniami. Wydajesz na nowe meble, samochód, wakacje – weź również mini pożyczki na sylwester marzeń!