Nowoczesne gadżety do pielęgnacji

Rynek kosmetyczny wciąż podąża za zmieniającymi się potrzebami swoich klientów, a wraz z nimi rozwijane są nowoczesne technologie, które mają ułatwić i przyspieszyć pewne zabiegi pielęgnacyjne lub wręcz umożliwić ich wykonywanie w warunkach domowych, zamiast korzystania ze specjalistycznych gabinetów. Dziś przyjrzymy się bliżej tego rodzaju gadżetom do pielęgnacji wskazując te, które, naszym zdaniem, są godne uwagi.

Depilator elektryczny

Tego gadżetu nie trzeba przedstawiać żadnej pani. Funkcjonuje on na rynku od wielu lat i trudno nazwać go nowinką technologiczną, jednak wspominamy o nim dlatego, że jest to doskonała alternatywa dla zabiegów depilacyjnych oferowanych przez gabinety kosmetyczne. Depilator elektryczny pozwala skutecznie usunąć zbędne owłosienie w krótkim czasie. Usunięcie włosków za pomocą depilatora daje długoterminowy efekt gładkiej skóry. Depilator elektryczny kupimy w cenie ok. 200zł.

Szczoteczka soniczna

To z kolei alternatywa dla tradycyjnej szczoteczki do zębów, która pozwala bardzo dokładnie wyczyścić uzębienie docierając nawet do bardzo trudno dostępnych miejsc. Jej działanie polega na bardzo szybkim ruchu głowicy oraz emitowaniu fal o częstotliwości dźwiękowej, co w połączeniu wywołuje powstanie aktywnej chmury bąbelków, które są w stanie dotrzeć tam, gdzie nie dotrze żadna klasyczna szczoteczka. Taki gadżet to must have każdego, komu zależy na idealnie zadbanej jamie ustnej. Koszt szczoteczki sonicznej waha się od 200 do 400zł.

Maszynka do usuwania wągrów

Kto z nas nie spotkał się z tym problemem na własnej skórze? Wągry powstają w okolicach nosa tworząc nieładne czarne kropki. Ich usunięcie zwykle wiąże się z zabiegiem kosmetycznym i musi być regularnie powtarzane. Na szczęście na rynku pojawiło się urządzenie, które w mig może rozprawić się z tym nieatrakcyjnym intruzem na naszej twarzy. Maszynka do usuwania wągrów pozwala bowiem usunąć nawet głębokie zanieczyszczenia skóry pozostawiając ja idealnie gładką i oczyszczoną. Niektóre modele posiadają również specjalne końcówki, które pomagają spłycać zmarszczki. Koszt urządzenia to 100-150zł.

Szczoteczka soniczna do twarzy

Była już szczoteczka soniczna do zębów, pora na szczoteczkę do twarzy działającą w technologii sonicznej. To doskonałe urządzenie pozwalające na idealne oczyszczenie twarzy na co dzień. Maszynka polecana jest do każdego rodzaju skóry, nawet tej wrażliwej. Pozwala wykonać delikatny peeling, wygładza skórę, usuwa martwy naskórek, pozostałości makijażu oraz sebum. A to wszystko w zaledwie 90 sekund. Taka szczoteczka pozwoli nam uzyskać piękną, zdrową i jędrną skórę twarzy bez konieczności odwiedzania gabinetów kosmetycznych. Koszt szczoteczki sonicznej do twarzy to wydatek rzędu ok. 100zł.

Gadżety do pielęgnacji idealne na prezent

Wymienione wyżej gadżety to doskonały pomysł na prezent urodzinowy czy gwiazdkowy, który może wprawić w prawdziwy zachwyt każdego, kto na co dzień poświęca dużo uwagi pielęgnacji. Choć niektóre z gadżetów są dość kosztowne, to warto zainwestować w takie akcesoria, gdyż w dłuższej perspektywie pozwolą one zaoszczędzić pieniądze wydawane na zabiegi w salonach kosmetycznych. Jeśli jednak chwilowo brakuje nam środków na ich zakup. Pomocne mogą okazać się szybkie pożyczki online, które możemy otrzymać nawet tego samego dnia.

Korzystajmy z nowinek technologicznych i upraszczajmy sobie życie, ciesząc się pięknym wyglądem na co dzień.