bohoboco

Najnowsza kolekcja duetu bohoboco

Obecnie na rynku możemy znaleźć bardzo wiele różnorodnych ubrań. Coraz więcej kobiet z powodu tak dużego wyboru nie ma pojęcia, na zakup których warto się zdecydować. Powinniśmy przede wszystkim pamiętać, że bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie ubioru do sylwetki. Zatem na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

 

Właściwy dobór stylizacji jest bardzo ważny

Przede wszystkim poszukując dla siebie odpowiedniej stylizacji, bardzo dużą uwagę warto zwrócić na swoją sylwetkę. Jest to niezwykle istotne aby odpowiednio ją określić, ponieważ w takim przypadku znacznie lepiej dobierzemy sobie ubrania. W ten sposób może znacznie zyskać nasza prezencja, szczególnie kiedy założymy na siebie modne w danym sezonie ubrania. Nie powinniśmy zapominać także o typie naszej urody. Jest to bardzo istotne, aby dobrze go określić, ponieważ w zależności od niego dopasujemy także dla nas właściwe kolory ubrań o odpowiednim kroju.

 

Duet Bohoboco wciąż chętnie wybierany

Aby prezentować się doskonale, powinniśmy także pamiętać o wysokiej jakości kupowanej przez nas odzieży. Doskonałym przykładem są ubrania duetu Bohoboco. Jest to marka założona przez dwóch polskich projektantów, Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lach. Marka powstała w 2009 roku i znana jest z doskonałego balansu pomiędzy wygodą, stylem i funkcjonalnością. Jest to bardzo istotne aby wybrać produkty wykonane z naprawdę dobrych tkanin, ponieważ tylko dzięki temu będziemy mieć pewność, że niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdziemy, będą się one dobrze układać. Właśnie takie są ubrania duetu projektantów Bohoboco.

 

Najnowsza kolekcja

To co szczególnie charakteryzuje ubrania marki, to przede wszystkim niekonwencjonalny styl. Każda zaprojektowana sukienka musi być oryginalna, na wzór prawdziwego dzieła sztuki. Jedną z charakterystycznych cech ubrań jest niekonwencjonalne łączenie kolorów. Najnowsza kolekcja na lato 2019 nosi nazwę Ethereal Lightness. Jest to kolekcja kapsułowa, która jest przede wszystkim lekka i przewiewna, ale jednocześnie romantyczna i zmysłowa. Ta letnia kolekcja jest skierowana przede wszystkim do odważnych kobiet metropolii, takich które wiedzą czego chcą, jednak pragną zachować szczyptę swej dziewczęcej fantazji. Właśnie dlatego ubrania z serii Ethereal Lightness posiadają rozmaite falbanki czy bufiaste rękawy, a ponadto są wykonane ze zwiewnych materiałów. Ubrania uszyte w taki sposób i z takich materiałów sprawiają, że w lato nosi się je bardzo komfortowo.

 

Kolekcja na każdą okazję?

Kupując ubrania często zastanawiamy się na jakie okazje daną rzecz będzie można ubrać. Ubrania serii Ethereal Lightness to przede wszystkim lekkie sukienki, które są rzeczami uniwersalnymi. Z tego względu można je założyć zarówno do zwykłego wyjścia na shopping jak i na spotkanie czy imprezę. Wysoka jakość wykorzystanych do szycia materiałów sprawia, że ubrania te są bardzo trwałe i nie odczuwają negatywnych skutków prania. Jeżeli więc jesteś silną niezależną kobietą, obywatelką świata, odwiedź jeden z organizowanych pokazów mody aby na własne oczy przekonać się, do czego zdolne są ubrania z najnowszej kolekcji Bohoboco.