Jak przygotować się na weekendowy wypad na narty?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami, a ty zastanawiasz się jak przewieźć sprzęt narciarski z miejsca zamieszkania w góry? Nie warto ryzykować i męczyć się z umieszczaniem nart na autach osobowych, które nie zawsze dostosowane są do ciężkich i nieprzewidzianych warunków, które panują w górach. Idealnym rozwiązaniem jest więc wynajem samochodu specjalnie dostosowanego do przewożenia nart. Interesujące? Zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem.

 

Sprawdź również: porady finansowe na finansena5.pl

 

Po pierwsze – bezpieczne przewożenie nart w samochodzie

 

Wypożyczalnie samochodów posiadają w swojej ofercie auta, które świetnie sprawdzą się w zimowych warunkach. Bez problemu zapakujemy do nich też naszą kilkuosobową rodzinę z całym sprzętem narciarskim lub snowboardowym. Wypożyczalnie posiadają szeroki wachlarz wyboru samochodów, różnych modeli, klas, z różnym wyposażeniem (np. napęd na cztery koła), akcesoriami (takimi jak np. opony zimowe, łańcuchy śniegowe oraz bagażniki na narty i deski snowboardowe) oraz pakietem ubezpieczeń. Klient może wybrać zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy wynajem. Wielkim atutem takich miejsc jest fakt, iż całokształt usług świadczonych jest kompleksowo i na wysokim poziomie, co stanowi gwarancję 100% zadowolenia każdego klienta.

 

Po drugie – fachowa pomoc

 

Profesjonalna obsługa w wypożyczalniach w fachowy sposób udziela wszelkich rad, wskazówek oraz wszelkich niezbędnych informacji

Wszystkie formalności przeprowadzane są w sposób rzetelny, sprawny, szybki i przede wszystkim dogodny klientom, by Ci czuli się bezpieczni i usatysfakcjonowani. Klient może liczyć na wsparcie i pomoc, dzięki czemu czuje się bezpiecznie i komfortowo. Warto zapoznać się z ofertą wypożyczalni i sprawdzić, co można w nich znaleźć. To niezwykle szybka i prosta droga do zorganizowania wycieczki zgodnie z oczekiwaniami całej rodziny. Dodatkowo, gdy mamy wątpliwości możemy zapytać fachowców o pomoc. Wszystko, co nam potrzebne na wyjazd w góry – otrzymamy na miejscu.

 

Po trzecie – atrakcyjne ceny

 

Wypożyczalnie samochodów, które dysponują samochodami przeznaczonymi do przewożenia nart, charakteryzuje się atrakcyjnymi cenami. Kierowcy mogą wybierać w różnego rodzaju pakietach, których ceny są przystępne i w pełni dostosowane do klientów. Dzięki temu wypożyczalnia cieszy się zaufaniem klientów z całej Polski oraz z zagranicy. Każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki czemu wyjazd w góry będzie przyjemną i wygodną frajdą dla całej rodziny.

 

Wynajem samochodu na ferie zimowe i zabranie nart to świetny pomysł, który jest niezwykle praktycznym i fachowym rozwiązaniem dla całej rodziny. Dzięki temu, nie musimy obawiać się, że sprzęt narciarski i bagaże się nie zmieszczą lub nasze auto nie poradzi sobie w trudnych warunkach. Wyjazd w góry wiążę się z tym, że musimy być przygotowani na każdą temperaturę i każde warunki pogodowe. Nie wolno nam ryzykować faktem, iż nasz samochód nie poradzi sobie. Dzięki wypożyczalniom specjalnych aut – mamy gwarancję udanego urlopu. Rezerwacji i wszelkich formalności dokonasz w zaledwie kilka minut.

Artykuł powstał z współpracy z Kaizen Rent – wypożyczalnia samochodów w Warszawie