prezent

5 pomysłów na prezent gwiazdkowy dla męża

Im bliżej Świąt Bożego Narodzenia, tym większy popłoch w kupowaniu prezentów. Wybór idealnego podarunku to czasem nie lada wyzwanie. Czym zaskoczyć najbliższą nam osobę? Będąc w związku kilka czy nawet kilkanaście lat, trudno wymyślić coś oryginalnego, co wywoła uśmiech na twarzy naszego mężczyzny. Przychodzimy więc z pomocą i przedstawiamy pomysły na kilka naprawdę fajnych prezentów.

Golarka elektryczna

Golarka to prezent, który sprawdzi się prawie dla każdego faceta, ponieważ jest używana przez większość z nich. Jest to prezent praktyczny (czyli taki, jaki mężczyźni lubią najbardziej), a dodatkowo jest to gadżet (kto ma męża gadżeciarza wie, że nic tak nie uszczęśliwi jak nowa bajerancka zabawka). W tym roku na rynku pojawiła się ciekawa nowość – golarka xiaomi .Urządzenie to ma pięć ostrzy i dopasowuje się do każdej twarzy. Maszynka na jednym naładowaniu wytrzymuje aż do 90 minut pracy. Do tego posiada fajnie wyglądający wyświetlacz LED, który poinformuje o naładowaniu baterii bądź konieczności wyczyszczenia głowicy. Golarka jest wodoodporna więc jej czyszczenie jest bardzo proste, można to robić pod bieżącą wodą bez żadnych konsekwencji. Producent zapewnia, że głowica IFT zapewnia mniejszy nacisk na skórę, dzięki czemu golenie jest delikatne i bezstresowe (będzie to dobry sprzęt dla mężczyzn borykających się problemem podrażnień po goleniu). Dlaczego jest to prezent warty rozważenia? Marka xiaomi zdobywa prym na polskim rynku. Zaczęło się od telefonów, które powalały wysoką jakością za niską cenę i zaczęły wypierać nawet Huawei. Golarka Xiaomi jest o połowę tańsza od podobnych sobie na rynku i jest to zupełna nowość na rynku, a co za tym idzie, fajny gadżet do przetestowania przez mężczyznę. Będzie to idealny prezent w przedziale cenowym 150-250 zł.

Z budżetem do 100 zł też można wybrać coś fajnego!

Niewielki budżet to żaden problem. Jest naprawdę sporo fajnych prezentów poniżej stówy. Nawet oryginalne perfumy. Nie trzeba od razu kupować perfum, które mają 200ml. Tańszą wersją będzie mała woda toaletowa, na przykład 30 ml. W takiej pojemności możemy otrzymać naprawdę fajne perfumy w niskiej cenie. Whiskey to kolejny pomysł na prezent do 100 zł. Szczególnie przed świętami producenci dbają o to, by na półkach sklepowych nie zabrakło ciekawych zestawów z oryginalnymi szklankami i w pięknych opakowaniach. Tutaj również obowiązuje podobna zasada, jak ta przy perfumach. Jeśli mamy niewielki budżet, postawić można na whiskey o mniejszej pojemności, a mąż z pewnością i tak się ucieszy. Skórzany pasek bądź portfel również dorwiemy na promocji w dobrej cenie. Są to prezenty ponadczasowe, które posłużą przez lata. Ostatnio popularne stają się również gry (nie tylko te na konsolę). Współczesne planszówki zdecydowanie nie są nudne, szczególnie te dedykowane dorosłym. Wymagają zdolności strategicznego myślenia, analizy zachowań , wyciągania wniosków, ale przede wszystkim gwarantują sporą dawkę dobrego humoru. Taki prezent to również świetny sposób na wspólne spędzanie czasu w zupełnie nowym stylu.